Džiaugiamės Erasmus+ teikiamomis galimybėmis

svietimas

Labai džiaugiamės, kad Švietimo mainų paramos fondui Lazdijų švietimo centro teikta tarptautinio bendradarbiavimo veiklos (TBV) paraiška buvo įvertinta teigiamai ir buvome  atrinkti dalyvauti tarptautiniame renginyje „The Project Compass: Navigating Ideas towards Projects“.

 

Lazdijų švietimo centrą atstovavusi mokytoja Jūratė Sutkuvienė birželio 6 dieną dalyvavo nuotoliniame, o 13–15 dienomis Vilniuje vykusiame kontaktiniame Švietimo mainų paramos fondo organizuotame seminare „Projektų kompasas: nuo idėjos iki projekto“. Seminaras skirtas bendrojo ugdymo, profesinio mokymo, suaugusiųjų švietimo, sporto sektorių atstovams, turintiems mažai arba neturintiems Erasmus+ 2 pagrindinio veiksmo patirties.

 

Pagrindiniai renginio tikslai – supažindinti dalyvius su mažos apimties Erasmus+ programos partnerysčių projektų planavimo pagrindais, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą. Seminaro dalyviai dirbo tarptautinėse komandose, siekdami išmokti savo idėjas transformuoti į projektų planus, suvokti inovacijų, kokybės užtikrinimo, naudos vertinimo, viešinimo reiškinius. Buvo apžvelgtos ir „Erasmus+“ mažos apimties partnerysčių projektų subtilybės.

 

Vienas renginio plakatų skelbė: „Jūsų patirtis prasideda čia“. Tos patirties komponentai  – tarpkultūrinis bendradarbiavimas,  ir ryšiai, kuriuos užmezgė dalyviai iš dešimties Europos šalių, o taip pat ir  asmeninė bei profesinė pažanga, kurią užtikrino aukščiausio lygio lektoriai ir profesionalūs Švietimo mainų paramos fondo darbuotojai.

Geriausia padėka jiems bus idėjos virtusios projektais.

 

 

Informacija atnaujinta: 2023-06-27 14:24