TAU šventinis renginys

Lazdijų bei Veisiejų Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai susibūrę draugėn į tradicinę naujų metų sutiktuvių šventę spinduliavo gera nuotaika, džiaugėsi praėjusių metų įdomiomis ir įtraukiomis veiklomis bei nuoširdžia bendryste

Lazdijų bei Veisiejų Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai susibūrę draugėn į tradicinę naujų metų sutiktuvių šventę spinduliavo gera nuotaika, džiaugėsi praėjusių metų įdomiomis ir įtraukiomis veiklomis bei nuoširdžia bendryste. Gausiai į šventinį renginį susirinkusius senjorus sveikino Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Dalius Mockevičius, Lazdijų TAU tarybos pirmininkė Elė Pečiulienė bei iš kaimyninės Lenkijos atvykę bendradarbiavimo partneriai – Seinų Trečiojo amžiaus universiteto rektorius Jerzy Nazaruk, senjorai iš Seinų ir Punsko.

Renginio dalyvius menine programa džiugino Lazdijų TAU folkloro ansamblis bei Veisiejų filialo linijinių šokių grupė, spalvinga TAU studentų kūrybinių darbų paroda. Netrūko linksmų ir kūrybiškų užduočių, žaidimų, smagios muzikos ir šokių bei nuoširdžių pašnekesių prie arbatos puodelio prisimenant praėjusius metus, kurie buvo gausūs įvairių veiklų: išklausyta daugiau kaip 50 paskaitų, kurios sudarė daugiau kaip 100 valandų, per 300 valandų aktyviai dalyvauta edukaciniuose užsiėmimuose, išvykose bei susitikimuose.

Ateinantys metai žada būti dar aktyvesni ir produktyvesni, kupini naudingų pažinimų ir potyrių, nes naujos idėjos bei senjorų entuziazmas nekantrauja įsukti naują prasmingų ir įdomių veiklų ratą.

 

 

Informacija atnaujinta: 2023-01-10 21:23