„Multisensorinių kambarių panaudojimas švietimo pagalbos specialistų darbe“

„Multisensorinių kambarių panaudojimas švietimo pagalbos specialistų darbe“

 Varėnos rajono specialiųjų pedagogų, logopedų metodinio būrelio narės  bendradarbiaujant su Lazdijų rajono logopedais, specialiaisiais pedagogais, svečiavosi Lazdijų švietimo centre.

Susitikimo tikslas - „Multisensorinių kambarių panaudojimas švietimo pagalbos specialistų darbe“.

Susitikimo metu apžiūrėti multisensoriniai kambariai Lazdijų švietimo centre bei Veisiejų šeimos centre.  Šiuose kambariuose  yra įvairių stimulų, padedančių asmeniui plėtoti  jutimų ir jausmų suvokimą: įvairūs žiburiai, spalvos, garsai, sensoriniai minkštieji daiktai, aromatai, interaktyvios projekcijos. Šiose erdvėse  galima nusiraminti.  

Veiklos multisensoriniuose kambariuose gali padėti mokytis bendrauti su supančiu pasauliu saugioje aplinkoje, didinti pasitikėjimą ir gebėjimus tiems, kurie turi mokymosi sunkumų, raidos sutrikimų ar negalių.

Bendradarbiavimas tarp kolegų padeda  specialistams kelti aukštesnius standartus, dalytis gerąja praktika, mokytis vieniems iš kitų, tobulėti. Po darbingos dienos ir veiklų  multisensoriniuose kambariuose aplankytas unikalus ir šiuolaikiškas Lazdijų laisvės kovų muziejus.

 

Informacija atnaujinta: 2022-07-15 08:35