Pagalbos mokiniui specialistų vizitas į Kaišiadorių šventosios Faustinos ugdymo centrą

foto

Mokslo metus Lazdijų r. specialiųjų pedagogų ir logopedų bei socialinių pedagogų ir psichologų metodinių būrelių nariai užbaigė vizitu į Kaišiadorių šventosios Faustinos ugdymo centrą. Centro direktorė Rūta Stankienė supažindino su Kaišiadorių šventosios Faustinos ugdymo centro komanda bei vykdomomis veiklomis. Kaišiadorių šventosios Faustinos ugdymo centro įtraukiojo ugdymo konsultavimo komandos koordinatorė Dovilė Rudytė–Šeškevičienė pristatė centro konsultavimo gaires ir patirtis.

Pagalbos specialistus sužavėjo ugdymo centro aplinkos „Terapijų studijoje“ bei socialinių „Faustinos dirbtuvių“ veikla. Faustinos dirbtuvės – tai vienos iš 27 Lietuvoje veikiančių socialinių dirbtuvių, kuriose negalią turintys žmonės gamina savo produkciją, teikia paslaugas ir ugdo darbo rinkai būtinus įgūdžius. Dirbtuvėse siuvami rinkoje paklausūs ir aukščiausius kokybės standartus atitinkantys sėdmaišiai, pagalvėlės bei smulkūs rankdarbiai, tad buvo puiki proga įsigyti puikių gaminių bei užmegzti ryšius dėl naujų galimų užsakymų.

Vizito metu specialioji pedagogė Asta Šimaitė dalijosi patirtimi apie iššūkių keliantį mokinių elgesį ir klasės taisykles, o psichologė Diana Mikalajūnė aptarė netinkamo elgesio valdymo strategijas.

Specialistai edukacinę išvyką užbaigė Kaišiadorietiškų kakorų edukacija Žaslių tradicinių amatų centre, kur susipažino su kakorų ruošimo ir valgymo tradicijomis bei, žinoma, ragavo iškeptų morkų ir svogūnų įdaru įdarytų kakorų su spirgučių padažu.

Kupini įspūdžių ir idėjų naujiems mokslo metams specialistai žadėjo patirtį taikyti su savo mokiniais.

Informacija atnaujinta: 2024-06-19 09:24