Stabdykime smurtinį elgesį artimoje aplinkoje

.

Siekiant prisidėti prie kompleksinės ir mūsų visuomenėje stipriai išplitusios smurto artimoje aplinkoje problemos, VšĮ "Lazdijų švietimo centras“ kartu su VšĮ „Gerumo darbai“ iki šių metų pabaigos įgyvendina Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Stabdykime smurtinį elgesį artimoje aplinkoje“ Nr. SAP/B03258

Bendras šio projekto tikslas - teikti pagalbą smurtauti artimoje aplinkoje linkusiems ir/ar nuo priklausomybių kenčiantiems asmenims, stiprinant jų motyvaciją keistis, mokant konstruktyvių emocijų valdymo ir konfliktų sprendimo būdų.

VšĮ "Lazdijų švietimo centras“ įgyvendindami projektą įsitraukia į veiklas skirtas šeimoms auginančioms vaikus.  Skleidžia informaciją apie projektą ir skatina projekto metu vykdomoje programoje dalyvauti šeimas, patiriančias sunkumų auklėjant vaikus. Ypatingai tuos tėvus, kurie auklėdami vaikus neišvengia smurtinio auklėjimo metodų, siekiant stiprinti jų sąmoningumą, gebėjimą prisiimti atsakomybę už savo elgesį bei lavinti tinkamus su vaikais bendravimo ir konfliktų sprendimo įgūdžius.

Iki metų pabaigos VšĮ "Lazdijų švietimo centras“į projekto veiklas planuoja nukreipti ne mažiau 20 asmenų.

Viso projekte iki šių metų pabaigos numatyta pagalbą suteikti ne mažiau 120 dalyvių. Įvairios su smurto mažinimu susijusios šio projekto veiklos vykdomos Vilniuje, Alytuje ir Lazdijuose. 

Informacija atnaujinta: 2022-06-27 09:16